icon

mám epino :o))

avatar

Tak to jsem pak zvědavá na reference😉

12. dub 2011
avatar

@petapete jj, i já sama jsem zvědavá, zda mi to pomůže :o))

12. dub 2011
avatar

no já minule nástřihu neunikla, ale myslím, že by mi nepomohlo vůbec nic, jelikož ta druhá doba šla strašně rychle, Lukáš byl venku během pěti kontrakcí, celý to trvalo max. deset minut a tak si myslím, že by stejně ta hráz neměla čas se přizpůsobit i kdyby byla trénovaná...ale zaujalo mě to, tak s naším odstupem za vámi bychom to v případě, že se to osvědčí, ještě stihli koupit a využít😉

12. dub 2011
avatar

@petapete hmm. to je právě to, že nevíš, jak to bude rychlý ..no uvidíme, ale zas má člověk aspoň pocit, že pro to něco udělal ..

12. dub 2011
avatar

držím palce.. 🙂 u mňa bola druhá doba tiež rýchla a nástrih sa nekonal.. 🙂 Určite to má zmysel...

14. dub 2011
avatar

@zoozkha dííky .. ono jde o ten pocit, že jsi to aspoň zkusila :o))

14. dub 2011
avatar

@katie_25 určite, pre mňa to bola neuveriteľná psychická pomoc.. 🙂

14. dub 2011
avatar

@zoozkha přesně tak .. :o)

14. dub 2011