moje krevní skupina 0-, manžel A+
Nase prvni ma po tatovi, uvidime druhe 😉
Dostala jsem jednu asi ve 34tt a potom druhou po porodu, kdyz zjistili, ze je dcerka pozitivni 😉
Kači a jak ti vyšli testy na protilátky??? Mě právě pozitivně a to mám A+, manžel bohužel neví jakou má a Dr. to ani nechtěl vědět. Dělali mi kontrolní odběry, něco mi vysvětlovat co to znamená, jenže já byla z toho tak vyjevená, že jsem ho skoro nevnímala ☹
@sarulinda protilátky mám negativní .. myslím, že můžeš být klidná, mě to dr. vysvětloval, může být problém pokud je žena negativní, manžel pozitivní a mimčo má pak také pozitivní, pokud by se smíchala tvoje krev s miminkovskou, tak se to vlastně zničí, proto dávají tu injekci, miminka pak mívají žloutenku ... ale u tebe to je OK
snad to bude OK, právě tím, že mám A+. Ptala jsem se mamky ta má AB+ a měla ty protilátky taky a po kontrolních odběrech už dobrý....
😀 U nas je to podobne - ja A-, manzel 0+ 😀DD