noční režim se nám pokazil-spíme jen 4 hodiny a přes den stále brečíme, i když jsme nakrmený, přebalený, na prdíky máme kapky..chjóó
No ani nespí... většinou je pak ještě tak 3 hoďky vzhůru a nejde jí uspat :( Po kojení hned spí jen v noci a to do 4 hodin do rána, pak už zase tlačí, kouká kde co lítá a tak ☹ Teď jsem četla, že děti ve 3 měsících jsou vzhůru až 2,5 hodiny, tak mě to pobavilo 😀
Tak náš Kuba stále hodně spí přes den, ale za to v noci moc ne. Kolikrát ho dáme do postýlky v 8 a usne až před půlnocí, někdy celou dobu kouká, někdy řve. Od půlnoci pak vstává po 1 - 2 hodinách a to jsme ještě mezitím tak 45 minut vzhůry kdy kojím a přebaluju... Takže naspím také tak 4 hodiny a to ještě po hodině... Nojo miminka naše nám dávají zabrat 🙂
Jen 4 hodiny? Teda, to je hrůůůza 😀 Naše Kačenka se budí po 2 hodinách, takže to máš stále dobrý 😀 A jestli kojíš, tak delší spaní není dobré kvůli tvorbě mlíka, jinak je to fuk. A zkoušíš dudlíka?