icon

Šatičky na vítání občánků jsem nakonec koupila v obchodě- nová pobočka Johnnell- HK

avatar

Chystáte se do Draka?🙂

26. zář 2011
avatar

@marhulinka jj.. 15.10. :o)

26. zář 2011
avatar

@katie_25 tak jsem to dohledala, my jdeme 5.10. na vítání.. škoda, mohli jsme jít spolu 🙂

26. zář 2011