tak 1 .. a co pak :o(((
No pak už to snad PŘIJDE!!!😉. A to ti slibovali, že určitě to bude brzy, co? Jj, Terezka je holčička, ta se čančá, aby byla nejkrásnější😉
Pak se může stát, že budeš čekat jako já, chodit nervózně po bytě a budeš trpět drobnohled rodiny, jestli se už tedy něco neděje 😀
Terezka se asi krášlí, aby se vám líbila🙂. Ale neboj, ještě máte čas, ona se určitě brzo ukáže... držím pěsti..
:((((..aha .. ja mam dle UTZ 12 a dle PM 17, takze posun o 5 dni...a zkouseli jste uz nejake "osvedcene" metody?
uz jste jak my .. taky neci prenaset, tak manzel, dnes 4 hodiny chozeni, schody , rano , vecer vinko a zas manzilek... k tomu bourka a nic🙂))) .... mam pocit ze se na to vykaslu a pak to prijde , to je jak cim vic se chce tim je to horsi...ale je recht , ze ja mam jeste tyden.... drzinkam ti moc moc palecky
Neboj, Terezka se ven dostane a vyptá se do dvou dnů.))))))).. drzim palecky.. jeste se nic nedeje, jeste mate tyden,(tak do konce toho 41.tydne) pak to bude horsi, jinak tenhle termin mas dle PM nebo UTZ?...pokud mas dva terminy a jeden je treba posunuty i to to muze byt