tak bouřka Terezku nevyhnala ..ale břicho mám k prasknutí :o)
@levandulova tak to mě naštěstí otoky netrápí .. ale taky mi dr. říkal už nějaký ten měsíc, že to bude a nic a nic :o))
břicho k prasknutí sem si vyzkoušela včera. Byla jsem na pozemku zalívat a asi jsem se přetáhla a jak mě to břicho bolelo a pnulo, fakt jsem myslela, že večer zákonitě musím porodit, ale ty naše holky to asi vidí jinak... Tak se drž katie, třeba to brzo bude 🙂
taky se přidám..... si říkam ještě 5 dní a je mi to jedno, at je to třeba hned....to bříško je už záběr🙂
tak já se k vám přidám mám dva dny do termínu a miminko ven nechce taky jsem si myslela že ta všerejší bouřka miminko vyžene a ono nic:(a to mám otoky jak na nohou tak na rukou:(že skoro nemůžu už chodit..
fuuuu holky, tak to nezavidim , ja tedy neotejkam vubec, zatim....ale brisko je jak na prasknuti🙂)), ty posledni dni jsou proste vycerpavajici
Ahoj, to jsme na tom stejně a kotníky mám navíc celý víkend jako kolena... Nic nepomáhá. Už si říkám, že jak mi už měsíce hrozí doktoři předčasným porodem, tak nakonec budu přenášet 🙂