tak by se Terezce mohlo líbit třeba i 8.6. :o))
To si maknes, v tom vedru a dusnu. Ale uz aby to bylo, co?
8. čer 2011
Hihi, ona si pocka na nasi kocicku 😀, v pa jdu na zatezovy test, uz ji chtej vyndat, pry se ji tam nedari...☹
8. čer 2011
tak by se Terezce mohlo líbit třeba i 8.6. :o))
To si maknes, v tom vedru a dusnu. Ale uz aby to bylo, co?
Hihi, ona si pocka na nasi kocicku 😀, v pa jdu na zatezovy test, uz ji chtej vyndat, pry se ji tam nedari...☹
ještě nic? teda fakt nezávidím..a le věřím že do konce týdne máš Teruli u sebe🙂 a už se těšíme na fotečky...