tak máme konečně vybranou paní doktorku :o))))
Super! Zrovna včera jsem šla kolem ordinace a říkala jsem si, kdy je tak ideální doba tam mrňousa nahlásit... asi tam budu muset zavolat 😉
7. dub 2011
@katie_25 no mě nenapadlo, že by nám mohlo něco být, max. rýma a od narození jsem řešila, žloutenku, ucpané slzné kanálky, ekzém, atopický ekzém, seborea, potničky, kýlu, a máme problémy s pasením a zakláněním, tak cvičíme Vojtovu metodu a ještě máme slehlou hlavu a dává ji pořád k jedné straně..a ještě se mu vrací mlíčko od narození..no sranda..🙂))))) jak jsem plašila a brečela první dny..🙂))
7. dub 2011
my máme doktorku taky vybranou,nebudeme nic měnit.Miminko si do své kartotéky a péče převezme dětská lékařka kam chodí naši starší synové..Jsme tam velmi spokojeni.
18. dub 2011
no já ji pro změnu budu možná měnit..☹((