Terezka už se na nás krásně směje
to je úžasný,co,u nás je to taky obzvláště každé ráno,to se směje fakt intenzivně .))
30. črc 2011
katie_25
autor@carodkaa jj, ráno u nás taky nejvíc.. hrozně si to užívám :o))
@kaatulka08 náádheraaaaa :o)))
30. črc 2011
jeee kačí to je super pocit vid?na nás |Nathálka už taky