icon

Terka má 5005g, žužlá si plyšáka,hraje a prohlíží si ruce..mamce padají vlasy,celkem dost

avatar

taky si hrajeme s ručkama je to kouzelné jak je jimi fascinovaná a kulí u toho oči,vlasy mi padají tak šíleně že tímhle tempem budu brzy plešatá ☹

5. zář 2011
avatar

i mě začaly padat vlasy..:(

5. zář 2011
avatar

Mne padaly po prvnim porodu taky a pomohl mi sampon Capillan - maji v lekarne 😉 Ted si tim meju vlasy preventivne a zatim ok🙂

6. zář 2011