už také vymýšlíte co prckům k vánocům?
Ono je lepší ty dárečky nakoupit dřív, třeba už něco v říjnu, listopadu. Těsně před Vánocemi všechno obchody zdraží i když lákají na slevy. Ale je to jen obchodní trik.
Já bydlím mezi Znojmem a Brnem na vesnici (městys). Takže to mám všude nejmíň 30km daleko.
už mám doma 5 dárků. A ještě jich bude před vánoci máme svátek a po máme narozky 🙂)) taky vše přes net 😉 vždy jem nakupovala ještě na štěědrej den a to bolo něco takže jsem si řekla,až bude malej nakoupím vše předem ;-
už máme doma všechny dárky pro mladou 🙂 ted jen dokoupit něco manželovi 🙂
@katie_25 Ahojky, já chci pro malýho tohle http://www.centrshop.cz/hracky/k-s-kids-velky-d... 😀
dárky ori větší děti kupuju taky postupně už od září.Ale tomu našemu mimišku,vůbec ještě nevím co koupit..je ještě malý,z Vánoc nebude mít rozum. Dostává neustále nějaké věci..od oblečků až po hrkávky. Něco budu muset ještě vymyslet.Ale vím ,že bych chtěla určitě pořídit něco takového na hraní http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/podle-zna...
a nejhorší je,že ještě se bude ptát celá naše obšírná rodinka co komu mají koupit..a á fakt nevím co vymýšlet..:(
Já už mám asi 6 dárku doma, a dalších 5 vymyšlených.. a už se moc těším jak se beruška bude tvářit 🙂
tak já spíš přemýšlím nad ohrádkou nebo něčím takovým :o)
@popellka no já hračky taky kupovat nebudu, protože tím, že se s babičkama vidíme celkem málo,tak vždy Terka něco dostane, to bychom byli doma zavalení.. spíš jsem přemýšlela o pěnovým puzzle na podlahu, a když hračky, tak třeba dřevený kostky, který jsou takový univerzální a vyhraje si s nima i když bude větší..
@katie_25 doporučuju obchůdek na Benešovce.-) Hračky ze dřeva - úúúúúžasné a mají pro všechny věkové kategorie
@marhulinka díky..kouknu :o))
Už mám pro něho tři dárky doma 🙂