icon

už také vymýšlíte co prckům k vánocům?

avatar

Už mám pro něho tři dárky doma 🙂

23. zář 2011
avatar

Ono je lepší ty dárečky nakoupit dřív, třeba už něco v říjnu, listopadu. Těsně před Vánocemi všechno obchody zdraží i když lákají na slevy. Ale je to jen obchodní trik.

23. zář 2011
avatar

@konik88 jj, to je pravda, navic já totálně nesnasim ty mackanice v obchodech před Vánocemi

23. zář 2011
avatar

@katie_25 já hračky vůbec nenakupuju v obchodech. Máme to do velkýho města daleko, takže nakupuju přes internet 🙂 Navíc je tu větší výběr....

23. zář 2011
avatar

@konik88 a jestli se můžu zeptat, kde bydlite? Jinak taky dost věcí objednávám přes net

23. zář 2011
avatar

Já bydlím mezi Znojmem a Brnem na vesnici (městys). Takže to mám všude nejmíň 30km daleko.

23. zář 2011
avatar

už mám doma 5 dárků. A ještě jich bude před vánoci máme svátek a po máme narozky 🙂)) taky vše přes net 😉 vždy jem nakupovala ještě na štěědrej den a to bolo něco takže jsem si řekla,až bude malej nakoupím vše předem ;-

23. zář 2011
avatar

už máme doma všechny dárky pro mladou 🙂 ted jen dokoupit něco manželovi 🙂

23. zář 2011
avatar

@mufinka26 tak to máš dobrý.. což o to, dětem se dá vymýšlet dobře, ale manželům je to horší .. i když ten můj si začal hrát s vláčkama, takže zatím mám stále co dokupovat :o)

23. zář 2011
avatar

@katie_25 🙂 tak to sme na tom úplně stejně, mašinky ho úplně pohltily, ale zase je to krásnej koníček 🙂

23. zář 2011
avatar
23. zář 2011
avatar

dárky ori větší děti kupuju taky postupně už od září.Ale tomu našemu mimišku,vůbec ještě nevím co koupit..je ještě malý,z Vánoc nebude mít rozum. Dostává neustále nějaké věci..od oblečků až po hrkávky. Něco budu muset ještě vymyslet.Ale vím ,že bych chtěla určitě pořídit něco takového na hraní http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/podle-zna...
a nejhorší je,že ještě se bude ptát celá naše obšírná rodinka co komu mají koupit..a á fakt nevím co vymýšlet..:(

23. zář 2011
avatar

Já už mám asi 6 dárku doma, a dalších 5 vymyšlených.. a už se moc těším jak se beruška bude tvářit 🙂

24. zář 2011
avatar

tak já spíš přemýšlím nad ohrádkou nebo něčím takovým :o)

26. zář 2011
avatar

@popellka no já hračky taky kupovat nebudu, protože tím, že se s babičkama vidíme celkem málo,tak vždy Terka něco dostane, to bychom byli doma zavalení.. spíš jsem přemýšlela o pěnovým puzzle na podlahu, a když hračky, tak třeba dřevený kostky, který jsou takový univerzální a vyhraje si s nima i když bude větší..

26. zář 2011
avatar

@katie_25 doporučuju obchůdek na Benešovce.-) Hračky ze dřeva - úúúúúžasné a mají pro všechny věkové kategorie

26. zář 2011
avatar

@marhulinka díky..kouknu :o))

26. zář 2011