začínáme chodit na těhotenské cvičení :o))
No teď už i chodím po domě, ale fyzička v háji, takže už i polehávám dobrovolně. Po porodu to bude maso 🙂
12. led 2011
začínáme chodit na těhotenské cvičení :o))
No teď už i chodím po domě, ale fyzička v háji, takže už i polehávám dobrovolně. Po porodu to bude maso 🙂
závidím, já od září ležím ☹ užívej si to