icon

zítra kontrola a odběr krve - kontrola negativních protilátek

avatar

Ty jsi Rh negativní? Nebo se to dělá každému?

7. bře 2011
avatar

@velkavera ano, jsem Rh negativní

8. bře 2011
avatar

Tak budu držet palečky ať je to opět protilátky negativní 🙂

8. bře 2011