katka82
30. pro 2010
Dvojka
30.12. jsem objevila ty 2 kráásné čárky na mamatestu a 17.1.jdeme na první kontrolu k Dr.
Velká gratulace k druhému pokladu.
15. únor 2011
katka82
autorPaaji děkuju moc 🙂
15. únor 2011
Ahojky...chodily jsme spolu na jednu diskuzi v těhotenství s prvním dítkem. Teď koukám, že čekáš druhého broučka...moc a moc gratuluji a přeji bezproblémové těhotenství.
Jo a mimochodem, obdivuji tvoje plenkové výtvory. Taky látkuju tak mi srdce plesá nad takovými krásnými plínuškami🙂))
28. bře 2011
Teda Kato to je brisko
23. srp 2011





































Gratulace obrovská, i když musím přiznat, že trochu závidím, my se snažíme půl roku a nic a vám se to povedlo hned napoprvé. Tak to jste šťastní rodiče.