icon
3 / 37
30.12.ráno :-D
avatar

noo gratuluju a preju hodne stesticka

30. pro 2010
avatar
katka82
autor

děkuju 🙂
povedlo se hned napoprvé 😵

30. pro 2010
avatar

Mooooooooooooooooooooocinky velká gratulace. Ty jo, bych taky chtěla zažít, že to vyšlo třeba do půl roka. To neznám.

30. pro 2010
avatar

kači, gratulace veliká, super 🙂

30. pro 2010
avatar

Kačko,moc moc gratuluju 🙂 Krásný 🙂

30. pro 2010
avatar

Kačko, gratulace veliká, super moc gratuluju

30. pro 2010
avatar

moc gratuluji Kati

30. pro 2010
avatar

Kačenko moc gratuluji a preji hodne stesticka🙂

6. led 2011