Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
markyzza
26. led 2015
Holky, poradte. Dcera má na čele asi měsíc starou jizvičku po pádu na asfalt. Nemá tam steh. jen jí to stáhli stripy? Asi. Nevím, jak se to píše. Chtěla bych, ale aby byla ta jizvička lepší. není veliká, ale je uprostřed čela. Přemýšlím o Bi-oil. Že by aspoň mohla zesvětlat a maličko se zjemnit. Aby nebyla tolik viditelná. Teď mažu s celým obličejem arganovým olejem. Poraďte. Díky, co zafunguje aspoń trochu. :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
markyzza
5. led 2015
A ještě další poradu. Holky, co s vyznáte v mobilech. Potřebuji nějaký určitě dotykáč nejspíš Samsung nebo SOny? Asi ten Samsung je prý asi nej. Ale teď který, mám požaavek jen 5Mpix foťák a jinak taková ta klasika. Nepotřebuji tam nějaké extra xxxx aplikací a tak. Njěkaý střed prostě. Doporučili byste některýá nějaký? A taky za něj nechci dát 10000Ale tak maximálně 4000Kč. :slight_smile: Teď v akcích by se dalo pořídit, jen nevím jaký. A kdyžtak na co koukat,a by to mělo nemělo a kolik čeho. :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
markyzza
5. led 2015
Ženy, potřebuji opět poradu. Kupovali jste některá v posledních třeba 2-3 letech nový vysavač? Chtěla bych vybrat teď nějaký ve slevách. Chci aby dobře sám, ale zase máme všude jen podlahu, takže s ejedná hlavně o prach před vytřením a pak nějaký kusový koberec. Nechci ale nic nejlevnjěšího. Nějaký střed, který má i vybavení a dobře saje a drží. A jestli je lepší se sáčkem nebo ne. Jestli jste některá meli možnost porovnat pro a proti. Díky
Zobraz celou zprávu
markyzza
9. pro 2014
Ženy, prosím zkušenosti. Jdu na gyndu a potřebuji nějaký sichr vymyslet. Chtěla bych jít do tělíska. Ale nevím, jestli jít do hormonového či bez. Jaké zkušenosti máte s Gynefixem. Docela mě je sympatický popis. Nneí to velké a tak. A pak,c o Mirena a pleť a cyklus. Díky za rady a zkušenosti. :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
markyzza
8. pro 2014
Tak mi přišly dárečky v podobě kalenářů nástěnných pro dědy a babičky a zase super. Mám z nich velikou radost. Rovnou jsem si nechala udělat pohledice s dětmi a pár magnetek na lednici. Paráda. Beru od nich už asi potřetí a půjdu opět. Mají dobré ceny a fakt moc pěkný a i kvalitní papír. Takže moc a moc doporučuji eshop http://info.24print.eu/cze/ Fakt od nich beru už asi 3.rokem a vždy spokojenost. A jsou bleskoví.
Zobraz celou zprávu
markyzza
7. pro 2014
Holky, máte některá zkušenost se zimními bundami Altisport. Přímo tu značku? Líbí se mi jedna pro manžela, tak nevím, jestli zkusit. Díky za zkušenosti. :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
markyzza
12. lis 2014
Tak jdu tedy i já s kůží na trh . :slight_smile: :slight_smile: Fotky nic moc nemám. Ty jo. Žádnou zblízka. Jo. už si vzpomínám proč. Totiž při sbírání peněz do skleničky jsem si rozřízla dost ruku a teklo to jako blázen. Takže jsem prošvihla chvilku po tom, co se fotilo z blízka. No jo. :slight_smile: Ale zase na to jen tak nezapomenu. :slight_smile: Tak jsem aspoň trošku přiblížila. Jsem to já. Ano, jediná v červených šatech. A pro ilustraci přihazuji i fotku z tabla. :slight_smile: Takže psal se rok 1999 . @maturantky
Zobraz celou zprávu
markyzza
13. říj 2014
Holky, prosím nějakou zkušenost s kuchyňkami pro holčičky. Malé je 2.5, tak si myslím, že by jí kuchyňka udělala radost. Něco, co není až tak prtavé, ale bude využitelné i za 2-3roky. Ale samo zase ne majlant. Prostě něco plastového, ale aby to drželo. :slight_smile: Díky za tipy, jaké máte vy. :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
markyzza
28. kvě 2014
Tak tady jsou taky ty mé 2 lásky. #ditetydne
Zobraz celou zprávu
markyzza
1. dub 2014
Tak dnes je sice apríl, ale tohle apríl není. Dnes ráno začala úžasná charitativní dražba pro nemocnou Leušku. Takže, kdo by chtěl pomoci Leušce a její rodině troškou financí, mrkněte a třeba i něco vydražíte. Myslím, že si tak každý najde něco pro sebe. Je tam od každého trošku. Skvělé tvořilky se snažily udělat vše, jak nejlíp uměly. Přijdte se podívat. https://www.modrykonik.cz/group/4603/
Zobraz celou zprávu
markyzza
10. pro 2013
Tak mám dnes úžasný pocit. Konečně jsem dotáhla to, co jsem začala. Byla jsem dnes na odběru krve pro zařazení do registru dárců kostní dřeně. :hearts::hearts::hearts: Mám takovou radost, že budu už v registru a můžu snad někdy nějakému malému nebo velkému človíčku pomoci a přitom mi to nijak neublíží. :hearts::hearts::hearts:
Zobraz celou zprávu
markyzza
5. lis 2013
Takže potřebuji poradit s kočárkem pro panenky pro 1.5-2letou Verunku. Prostě, aby ho mohla používat od teď. by ho ovládla. Mám vybraný tenhleProsím o další poradu. Našla jsem tento typ kočárku Bayer Maxi. Je to asi takový,jako mám já na děti. :slight_smile: :slight_smile: S vložnou taškou a pak jako sportáka. Klasická 4 kolečka. Jak se dětem s nim manipulovalao 1.5-2roky. :slight_smile: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=63950135&am......
nebo tento. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=55798501&am... Samo jeden má přední otočná kolečka, takže se s ním asi lehčeji manipuluje, ale má některá i ten jen s klasickými 4 koly a taky to jde báječně? Rozdíl je jasně i cenový. Ale složili bychoms e i na ten dražší. :slight_smile: Chci prostě aby vydržel Verče aspoň do těch 5let. :slight_smile: takže to bude investice na dýl. Tak prosím poraďte vaše zkušenosti skterým a tak. :slight_smile: díky moc
Zobraz celou zprávu
markyzza
18. říj 2013
Holky poradte. Chci Verunce koupit pod stromeček kočárek pro panenky, ale chtěla bych takový, aby s ní rostl enbo prostě aby byl jak na teď tak i za 2-3 roky. Aby vydržel, ale nestál nehorázné peníze. Budu ráda za tipy a zkušenosti, jaký druh koupit nekoupit a tak.
Zobraz celou zprávu
markyzza
1. zář 2013
Holky poraďte. Od jaké firmy vzít tabletky Colostrum na posílení imunity u děí? Našla jsem asi jako nejlíp Synbiotics Colostrum Plus? Je tam asi 40% těch imunoglobulinu a pak se chvástá EUNIKE Colostrum, ale tam nikde nemůžu najít, kolik je tam těch %imunoglobulinu. Jsou o mnoho levnější a hláasají to samé, co ty 40% co jsem psala předtím. tak teď nevím. poraďte prosím a vaše zkušenost s jakýma firmama. :slight_smile: Díky
Zobraz celou zprávu
markyzza
5. srp 2013
Tak dnes je naší Veroničce přesně 15 měsíců. Utíká to jako voda. Už je pěkně chytrá. Ale mluvit se jí moc nechce. Umí krásně pít ze sklenice, Pet lahve, lahve prostě všeho. Takže učící hrneček už asi bude zapomenut. :slight_smile: Nejvíce pořád říká táta, pak ještě Váva nebo Táda- to je Vašík bráška a no pak bába a to není babička, ale žába. :slight_smile: Jinak skřeky jí jdou náramně. Co jsme byli v Zoo, tak věčně řve jako lev nebo Dinosaurus. Ono je to jedno. :slight_smile: Krásně lítá. Moc nepadá. Chce většinou chodit sama ne za ruku. Krásně v noci spinká. Prostě je to naše další úžasné zlatíčko.
Zobraz celou zprávu
markyzza
16. črc 2013
Prosím, co by pomohlo na zahojené růžové skvrnky po škrábnutí, aby rychleji vybledli. než za 2 roky a dýl. Díky moc za rady.
Zobraz celou zprávu
markyzza
25. čer 2013
Máte některá zkušensot s něčím, co zmírní nebo zastaví vypadávání vlasů? úpřestaly mi padat asi 8 měsíců po porodu, ale teď asi tak měsíc a půl zpět, co jsem přestala kojit zase začaly hodně padat. Myslím, že to bude souvislost opět s hormony. Ale už mě to nebaví. Některá holčina tu psala dobrou zkušensot s Plantur 39 šampon nebo tonikum nebo obje. Mátě některá taky zkušenost nebos něčím jiným, co opravdu zabralo? íky
Zobraz celou zprávu
markyzza
23. čer 2013
Prosím o zkušenost s repelenty. Je to děs teď s těmi komáry. :( Máte někdo zkušenosti s těmi, co teď hodně propagují přírodními? Nemůžu ted nikde najít odkazy, ale i to ukazovali v televizi. :slight_smile: Tak poprosím, ať něco konečně pořídíme a nejsme samý pupen. :slight_smile: Aby to fakt fungovalo. :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
markyzza
2. čer 2013
Všem, koho ohrožují povodně moc a moc držím pěsti, ať ten živel přestane bláznit a přestane pršet. My jsme tu před 3.stupněm ohrožení povodní. Ale vzhledem k tomu, že pořád prší tu trojku určitě dosáhneme. Řeka vylitá jako blázen. Ať už přestane pršet,prosííííííím.
Zobraz celou zprávu
markyzza
27. kvě 2013
Tak jsme dnes konečně byli na roční prohlídce. Tak Veronička měří 73cm, ale myslím, že má možná možná o 1-2cm víc a váží 8.90kg. Takže se pěkně rozpapala. Za 2 měsíce dala 1.5kg. :slight_smile: Je šikulka sice nechodí, ale nábytek obchází a šude se dostane. Už chodí i za ručičky a i trénuje sama stání. :slight_smile: Ví, kde jsou očíčka, nos, vlásky . Ví, kam se dávají ponožky, čepice. Kam patří víčko, že na hrneček. A když vidí normální hrnek, tak hned chce lžičku a cpe ji do hrníčku. Že tam patří..... No je kouzelná. Mateřství je tak nádherné. Jsem moc šťastná, že mi bylo dopřáno mít dětičky se kterými toto prožívám. Není nic krásnějšího než mít zdravé děti, kteří se na vás usmějí a přitulí se. Je to nad všechny prášky na neduhy. A i když je člověk někdy totálně unavenej, tak tohle ho vždycky postaví na nohy. Mateřství stojí za to. :slight_smile: A moc přeji těm, kteří pořád bojují s neplodností a moc touží po miminku , aby se na ně konečně usmálo štěstí a bylo jim dopřáno být šťastnými maminkami. Moooooc jim to přeji z celého srdce. :slight_smile: :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
markyzza
29. dub 2013
Holky, co používáta za opalovací krémy pro mrňata. Kouakal jsem na testy a asi zkusím levnější variantu než Daylong. Máte zkušensoti s Ambre Solaire 50+ nebo, Sundance Transparentes sonnen spray , co vyšly v těch posledních testech nejlép? Díky za zkušenosti
Zobraz celou zprávu
markyzza
12. dub 2013
Holky, co takhle skupinu zahrádkaření. Prostě vše kolem zahrady.. Rady a tipy na bálkonovky , pěstování jak kytiček tak zeleniny a tak. Co komu krásně jde. Rady a tipy a pěkné balkonovky. Prostě vše kolem kytiček a a i ostatní zahrady. :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
markyzza
3. led 2013
Budu mít takový dotaz. Zdá se mi, že Verče mé mlíčko nestačí. Sice je u prsu spokojená, ale mně přijde, že mně vytáhne jen něco málo a pak si dudlá. Ale vůbec kojení k dalšímu jídlu nevydrží a je protivná. A teď , když jsem jí dávaal sváču, tak hltala jako blázen. Jenže, nemám šanci vyzkoušet umělé mléko. Nechce žádný dudlík. Tedy mám doma od MAMu a od NUKu. Tak jsem si tu pročítala diskuze a prý pro kojené děti je dobrý od LOVI a od Medely dost jste chválili? Tu LOVI asi zítra zkusím sehnat. Je to lumpice. Nechce prostě nic kromě prsu. Tak pokud, tyhle mají udělané sání, že to jen tak neteče a ty savičky jsou hodně podobné prsu, tak by snad mohla vzít některou. Bojím se, že opravdu má hald. Ještě uvidíme příští týden na kontrole, kolik přibrala za poslední 2 měsíce. Určitě s mlíčkem skončit nechci, ale pokud nebude stačit tak se nebude dát nic dělat. Ale chtěla bych pokračovat lahvičkou. Je to brzy, aby přestala pít mlíčko. Takže musím začit jednat. Takže holkdy, prosím poraďte a napište vaše zkušenosti. Já právě se synem problém vůbec neměla. Vzal jakýkoukoliv savičku, když bylo pak potřeba dokrmit. :slight_smile: Díy moc za názory.
Zobraz celou zprávu