Honzík už zkouší chodit sám😀
katka82
autorEvi no však Davídek začal dřív 🙂 ten je ještě šikovnější 😵
16. srp 2010
Ahoj je to velká šikulka.
18. srp 2010
to jo, já bych to shrnula, že jsou to šikulové oba dva 🙂
29. srp 2010
Honzík už zkouší chodit sám😀
Evi no však Davídek začal dřív 🙂 ten je ještě šikovnější 😵
Ahoj je to velká šikulka.
to jo, já bych to shrnula, že jsou to šikulové oba dva 🙂
šikulínek náš 🙂