icon

Honzík už zkouší chodit sám😀

avatar

šikulínek náš 🙂

16. srp 2010
avatar
katka82
autor

Evi no však Davídek začal dřív 🙂 ten je ještě šikovnější 😵

16. srp 2010
avatar

Ahoj je to velká šikulka.

18. srp 2010
avatar

to jo, já bych to shrnula, že jsou to šikulové oba dva 🙂

29. srp 2010