Tak Honzík už doma chodí bez plenky🙂sice máme sem tam malou nehodu,ale kolikrát si i sám řekne že chce číííí 😵
Kacko tak uz jsme na tom stejne jako vy co se tyce plenek jupi a hlavne tuk tuk tuk at jim to klukum vydrziiiiii
21. únor 2011
Tak Honzík už doma chodí bez plenky🙂sice máme sem tam malou nehodu,ale kolikrát si i sám řekne že chce číííí 😵
Kacko tak uz jsme na tom stejne jako vy co se tyce plenek jupi a hlavne tuk tuk tuk at jim to klukum vydrziiiiii
To je Honzik velky sikula🙂