Tak si brouzdám na netu a našla jsem skupinu mého dospívání a idol z mých snů. Osud si se mnou pohrál jinak, než jak jsem si představovala, ale vzpomínky mi nikdo nevezme. Přítelkyně koníkovky, taky jste je milovaly? 🙂
ja prímo ne,ale nracha je obdivoval a dodnes si pamatam plakaty jak mel,...a jednu takovu kartu a jedne Sandra a na druhe AHA...a ja furt koukala na ty kluky,...., 🙂
17. říj 2013
* bracha
17. říj 2013
katkagabinka
autor@missymici No, jsou to frajeři ještě dnes,......🙂
@kackaromca To nevadí, možná je to tím, že jsem starší🙂
17. říj 2013
@kackaromca urcite znas 😉 Treba tahle je mnohem znamejsi: http://m.youtube.com/watch?v=qXxJeEMmFDM
25. pro 2013
@janette82 Jo tuhle jo 😀
25. pro 2013
jejda,tak ty neznám :-O