katkagabinka
autor@gablona1 Bylo jich jen trošku, u nás, uvidíme co nám řeknou ve zprávách. Jak rychle přišel tak zas odešel.
29. črc 2013
ja se taaak tesim..uz aby to dorazilo i knam..snad mezi 22-23hod.
29. črc 2013
Aspoň se můžu koukat na fotky, když už tady není nic🙂..
Ale zas jak schne prádlo, to je k nezaplacení😀
29. črc 2013
katkagabinka
autor@salomee Já myslím že tady taky brzy bude zase teploučko a po dešti nebude ani památka. A prádlo mi naštěstí stihlo uschnout. 🙂
29. črc 2013






jeeee..kroupy teda nemusim..ale deeest..snad v noci