Tak tohle mě doslova dostalo do kolen .Je to tak dojemný.
katkagabinka
autorMáš naprostou pravdu, nemůžu se od těch příběhů odtrhnout, i když je mi z některých opravdu smutno.
@kijir
1. srp 2014
@katkagabinka : Jj přesně mé pocity...Někdy mi bylo hodně moc úzko,ale musela jsem na to koukat ....
1. srp 2014
Všechny příběhy toho pořadu byly vždycky dojemný ...Skoro pokaždé jsem ho celý probrečela a uvědomovala si každým kouskem těla svoje štěstí ...Škoda že člověk sám nemůže všem pomoct .