icon

Fakt pekne,maly ma na 14.11 naplanovanou oslavu a co mi oznami rodina meho manzela,jedem na koncert radia cas,jako pekne,slavime to takhle uz 2roky,jediny volny vikend,co manzel ma,pak maji oslavu nasi,fakt krasa.

avatar

Tak ať nechodí, když nutnê musí na koncert

22. říj 2015
avatar

@lasicek odpoved byla,ze jim to nedoslo.

22. říj 2015
avatar

koncert se da zrusit, ne? jinak to zklamani naprosto chapu, vsak vis, jak je to u nas z mojeho strany...

23. říj 2015
avatar

@luscilla podle nich neda. Chteji at to udelame v nedeli,coz teda ne,ja rano vstavam do prace a nebudem tu s mojim litat jak hadri do 9 a vse uklizet a chystat.

23. říj 2015
avatar

@luscilla jo a dort mam dat do mrazaku.

23. říj 2015
avatar

Udělej oslavu bez nich případně posuň na neděli

23. říj 2015
avatar

@katkammv tak na ne kasli, neprijdou, tak neprijdou...

24. říj 2015
avatar

@lasicek to urcite ne,rano se jde do prace,brzo vstavame a ja nebudu litat jak hadr,mame radi nedelni klid.

24. říj 2015