Holky,pred par hodina jsem se smirovala s odlozenim naseho planovaneho transferu a ted zmena,drzte nam pesti!!! Estradiol byl v patek 100 a dnes je jen 9,dr.to vubec nechape,ale mam 1.stupen hyperstimulace a bonus dr.nam doporucuje zavest 2embryjka,mame jich k dnesnimu dni 5-6.Tak uvidime.
Držím pěsti ✊
14. říj 2015
Nádhera, držím moc palce, mně po hyperstimuláku a dvou vložených embryí vyšlo mimi 🙂
14. říj 2015
Kači, myslím na Vás, ať to vyjde.
14. říj 2015


TEĎ to vyjde! Držím palce! 🙂