Holky prosim vas kolik plinek je potreba na ten dort???ted jsou v akci pemprs a neter bude mit rok.
Taky jsme to dostali na narozeni miminka 🙂
17. zář 2015
já dělala třípatrový z jednoho balíku po 62ks
17. zář 2015
Holky prosim vas kolik plinek je potreba na ten dort???ted jsou v akci pemprs a neter bude mit rok.
Taky jsme to dostali na narozeni miminka 🙂
já dělala třípatrový z jednoho balíku po 62ks
já bych to ale na narozeniny nedávala dává se to na narození miminka