Holky prosim Vas, malej bude mit za par tydnu uz 5let, takze nejaky tip na darek? uvazujeme nad kolem, ale podle toho co jsem procitala bych tuto koupi radci odlozila tak o rok abychom mu mohli poridit uz tu velikost 20 a s prehazovackou.
I moje dcery jezdily od 5L na 20'..a v pohodě😉
27. zář 2016
Dcera ma 5 let a ma kolo 20" s prehazovackou a rucnima brzdama. Zvládá to uplne s přehledem
27. zář 2016
Dcera 5 let jezdí na 20 s prehazovačkou