Holky prosim vas na mall.cz jsou v akci aotosedacky a nevim kterou co myslite rohoduji se mezi Romer adventore 2013 a Cybex solution 2016,dekuji z každý názor. cena je stejna u obou
Muj postreh, romer ma kratky podsedak a dite tam sedi jak na prkne. Na dlouhou cestu mi to moc nepripada pohodlne. Jen nazor.
13. led 2016

ahoj, hlavně doporučuji si přečíst recenze na mall.cz třeba na FB - jejich ofiko stránce a poslední příspěvky od zákazníků, jak tam jsou po levé straně příspěvky návštěvníků....a zároveň doporučuji neplatit dopředu! 😉 jen taková malá rada 😉