Holky takze dekuji za rady se sedačkou, no phase vede a uz vibirame,ale ted jina otazko, prosim,kdopak bydlite v podkrovi a mate k vyuziti 50m2 (bude to 2+kk) nemůžete mi hodit nejaky nakres,fotku jak jste bojovaly s mistem? uz se nam to pomalu blizi a ted spekulujeme jak se tam vlezeme, každý říká ze je to napohodu,ze to dame,ale ja mam hruzu v ocich 😀😀😀
My jsme bydleli v podkrovi 5let a narodili se nam tam dve deti a meli jsme tam i psa staforda.Take jsme meli 2kk jen jsme meli 55m2 ale bylo to v pohode,jen ty schody mne stvali.
Zatím jsme ve 2+1 a byt ma 48m2 a da se to i když ted už 4 se budem stěhovat 😇 hele do roku byl starší s na má v ložnici pak jsme ji předělali na pokojik a my spali na gauči ted je mladší s nama v obývaku do přestěhování pak už bude taky v pokojíku ze starším 😇 pokud mas v ložnici před celou stěnu zed skříněk tak to bude napres s postylkou 😕
Tak to je pak lehké 😇 ale s tím gaucem je jedno jakej bude vždy bude na dlouhodobě spaní nanic 😂 vim to po tom 2,5roce 😂 a pokojíku není těžké zařídit místa pro jednoho je dost 😇 tedy my tam mame tu stěnu a oblečení u něj 😇 a prostoru tam ma dost 😇
hrozne zalezi jak je tech 50 metru dispozicne. Jsou byty kde je to tak plbe rozdelene ze je tam malo mista a tak a pak zas byty dobre resene, kde je tech 50m krasne vyuzitelnych