icon

Holky všem Vám moc dekuji, pořád jsem jak v nejakem tranzu a nedochází mi co se stalo, tak a dnes vyřídit poslední rozloučení.

avatar

hodne sil

18. říj 2016
avatar

Držte se

18. říj 2016