icon

Je to tam,už se červík hřeje a ať tam zůstane těch 9měsíců!!!

avatar

Držím palce ✊

16. říj 2015
avatar

@wwera dekuji.

16. říj 2015
avatar

Přeji hodně štěstí a zdravíčko 😉

16. říj 2015
avatar

@stanula11 dekuji.

16. říj 2015
avatar

Gratuluji a at vše vyjde jak ma 🙂 drzim pesti 🙂

16. říj 2015
avatar

@kimikk dekuji

16. říj 2015
avatar

Držím palečky 🙂

17. říj 2015
avatar

@iny1 dik Kači 😉

17. říj 2015
avatar

Přeji hooodně štěstí 🙂

17. říj 2015
avatar

@abbyalex dekuji

17. říj 2015