Je to tam,už se červík hřeje a ať tam zůstane těch 9měsíců!!!
Přeji hodně štěstí a zdravíčko 😉
16. říj 2015
Gratuluji a at vše vyjde jak ma 🙂 drzim pesti 🙂
16. říj 2015
Držím palečky 🙂
17. říj 2015
Přeji hooodně štěstí 🙂
17. říj 2015
Je to tam,už se červík hřeje a ať tam zůstane těch 9měsíců!!!
Přeji hodně štěstí a zdravíčko 😉
Gratuluji a at vše vyjde jak ma 🙂 drzim pesti 🙂
Držím palečky 🙂
Přeji hooodně štěstí 🙂
Držím palce ✊