
34 / 45
kompletní i s polštářkem :)
krásný 🙂, to je ručně malované nebo takto koupené?
1. bře 2012
To povlečeníčko je Luxusnííííí 🙂 Máte skvělý vkus 🙂
1. bře 2012
Nádhera...něco takového si představuji 😀
19. dub 2012
Prosím mohu požádat o kontakt na paní od níž je objednáno to povlečení? Děkuji
29. kvě 2012
katkapardubice
autor@mihsulka zadej na MMB Merinka a paní šije na zakázku co chceš,tohle jsem si navrhla podle anglické kolekce TWD a moc se jí to povedlo
26. črc 2012
@katkapardubice juu promin, prehledla jsem tuto odpoved 🙂 ...dekuju moc
26. črc 2012
moc hezké - vkusné a veselé 😉