icon

A jak se zabavujete vy v dobe "domaciho vězení"?

avatar

Vcera jsem umyla vsechny lustry :D

7. bře 2021
avatar

Dnes úplně stejně.. 😉 Malujeme chodbu a předsíň..

7. bře 2021