Žádné dítě není tak roztomilé, aby matka nebyla šťastná, když konečně usne. 🙂
A dneska to aspoň u nás platí dvojnásob... 😉
4. čer 2011
Žádné dítě není tak roztomilé, aby matka nebyla šťastná, když konečně usne. 🙂
A dneska to aspoň u nás platí dvojnásob... 😉
souhlasím 100% 🙂