icon

Žádné dítě není tak roztomilé, aby matka nebyla šťastná, když konečně usne. 🙂

avatar

souhlasím 100% 🙂

4. čer 2011
avatar

A dneska to aspoň u nás platí dvojnásob... 😉

4. čer 2011