icon
72 / 117
Asi moc předbíhám, ale tak nějak si představuji pokojíček pro druhé dítko :) ten je prostě nej :)
avatar

máme podobný,jen trošku jinou sestavu ale od stejného výrobce....

30. lis 2010
avatar

nad ním slintáme

26. bře 2011
avatar
kikiss
autor

JJ je úžasnej 🙂

26. bře 2011
avatar

ten máme a je moc hezký 🙂

29. čer 2011
avatar
kikiss
autor

@verona.p Jj je krásný už se těším až budeme zařizovat 🙂

29. čer 2011