Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
kikiss
18. črc 2018 Čtené 6x

Díky Modrému Koníku jsme měly s naší princeznou Sárinkou možnost vyzkoušet Pampers Premium Care Pants a Pampers Splashers - koupací plínky do vody.

To bylo radosti, když přišla od Modrého koníka zpráva, že vybrali právě nás. Balíček dorazil a děti natěšeně otevíraly krabice s plínkami. Na plenky do vody zrovna nebylo počasí a tak jsme začaly s testováním plínek Pampers premium Care Pants.

Měla jsem z nich obavy, přece jen jsme zvyklé na klasické pampers se samolepkami na bocích. Otevřela jsem balení a už při vyndávání první plenky byla cítit krásná vůně. Tu vůni mám moc ráda. Plínka je příjemná na dotek, voní a má pěkné obrázky. Na plence je žlutý proužek, který změní barvu na modro, když je třeba plenku vyměnit. Na zadečku je samolepka, se kterou jsem si nejdříve nevěděla rady, ale nakonec pochopila, že je to na zabalení použité pleny. Měla jsem strach z oblékání plínky, ale po několikátém nandavání jsem si to nacvičila a už mi to tak nepřijde.

Ani Sárinka při oblékání neprotestovala. Plínka se krásně přizpůsobí Sárinky tělíčku a všude krásně sedí i kolem nožiček. Při sundávání se plenka roztrhne na bocích, což jsem ocenila, když se nám stalo, že plínka protekla přes zádíčka, tak jsem přebalovala na bříšku a roztržení bylo super a bez ušpinění bavlněné plenky pod Sárinkou. Překvapilo mě, že plínka drží a přitom se i lehce roztrhne, když je potřeba ji sundat. Za mě super a Sárince se také líbí. Plínka vydržela i přes noc, jen jednou se stalo, že se Sárinka probudila s mokrým overálkem, ale to se stává i u běžných plínek. Takže za nás super, plínky Pampers Premium Care určitě doporučuji.

První testování plínek Pampers Splashers. Konečně nám sluníčko přálo, a tak jsme mohli do bazénu. Princezničce Sárince jsem nandala první plínku na plavání Pampers a je to paráda, rychlé a příjemné, bez breku. Ve vodě se plenka nerozepíná, nenafukuje se, prostě super. Sárince se ve vodě velice líbí, v plínce byla moc spokojená a plavání si užila. Při nejvíce očekávaným okamžikem – sundavání mokré plenky – jsem byla mile překvapena, že jsem to zvládla sama, bez pomoci druhé osoby. Díky pants to jde skvěle, i dvě ruce to zvládnou bez problému, s jinými plínkami musel manžel držet Sárinku a já tahala plenku, a že mokré plínky moc stáhnout nejdou, s Pampers pants to jde prostě samo stáhnout i roztrhnout na bocích, takže jsme nadšené. Opravdu tleskám, Sárinka se usmívá, já se usmívám, prostě krásný sluníčkový den.

Plenky Pampers mohu doporučit a tímto děkuji Modrému koníku za možnost si plínky vyzkoušet. Děkujeme.

#test_pampers2 a #recenze

Čti celý článek
kikiss
Zpráva byla změněna 3. črc 2018
#test_pampers2test Pampers Premium Care Pants odstartován :slight_smile: Otevírání balení se při rozbalování přetrhlo, ale to asi mou nešikovností. Plenka je na omak příjemná, i Sárinka si ji osahala, to je její oblíbená činnost při přebalování. Plínka má i testovací proužek, který ukáže až se Sárinka počůrá, super. Při nandavání Sárinka neprotestovala :slight_smile: Zatím za nás dobrý. #test_pampers2
Zobraz celou zprávu
kikiss
28. kvě 2017
Třetí mimísek na cestě :slight_smile: 29 fotek
kikiss
13. lis 2011
Dneska je Sofince 1 měsíc. To to ale letí...
Zobraz celou zprávu
kikiss
8. lis 2011
Sofinka je zlatíčko :slight_smile: a Davídek také :slight_smile: Jsem ráda, že je mám :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
kikiss
1. lis 2011
Tak podle dnešní kontroly přibíráme :slight_smile: Sofinka má 3870 g :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
kikiss
1. lis 2011
Včerejší kontrola srdíčka dopadla dobře, srdíčko je v pořádku, pro jistotu ale kontrola za 3 měsíce. :slight_smile: Dneska jdeme na 3. kontrolu u paní doktorky a v pátek kyčle. No máme toho moooc :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
kikiss
25. říj 2011
Tak dneska byla Sofinka na druhé kontrole u paní doktorky, když jsme šly z porodnice měla 3600 g, při první návštěvě u paní doktorky 3680 g, a dneska 3700 g. Nic moc nepřibíráme, tak nevím čím to je :( Uvidíme za týden, jestli něco nabereme.
Zobraz celou zprávu
kikiss
17. říj 2011
:hearts:Sofinka:hearts:, 13.10.2011 - 50 cm, 3720 g :slight_smile: 101 fotek
kikiss
12. říj 2011
Tak dnešní kontrola v pořádku, už se ale porodní cesty chystají. Tak doufám, že do pátku vydržíme, abych mohla jít sestře za svědkyni :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
kikiss
11. říj 2011
Už jen 4 dny do termínu porodu, bolí mě bříško, ale jinak nic. Zítra kontrola v nemocnici, tak uvidíme co řeknou.
Zobraz celou zprávu
kikiss
9. říj 2011
Dnes v noci jsem myslela, že už chce prďola na svět, hrozně mě bolelo v břiše, nemohla jsem spát, nakonec jsem usla a ráno vše zase v pohodě :(
Zobraz celou zprávu
kikiss
8. říj 2011
Šťastných 7 dní :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
kikiss
6. říj 2011
Tak dneska jsem byla od své sestřičky požádána, abych za 8 dní tj 14.10.2011 jí šla na svatbě za svědkyni. To je tedy paráda. Tajná svatba do poslední chvíle. No jsem zvědavá, jestli slib, že vydržím s porodem budu moct dodržet :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
kikiss
5. říj 2011
Tak císař se nekonal :slight_smile: čekáme na přirozený porod. V nemocnici doktor říkal, že je lepší porod přirozený, že se ten čípek porodem vyčistí. Takže čekáme na přirozený porod :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
kikiss
4. říj 2011
Poslední kontrola v pořádku, a dnes je možná poslední den těhu bříška :( Zítra v 6.45 hodin nastupuju do porodnice i s věcmi a uvidí se jestli půjdu na císaře nebo nee. Už dva doktoři jsou ale pro císaře, takže mě asi nemine.
Zobraz celou zprávu
kikiss
3. říj 2011
Tak předoperační vyšetření kompletní, už se zbývá jen rozhodnout - císař nebo přirozeně.
Zobraz celou zprávu
kikiss
2. říj 2011
Ach jo, tak přemýšlím, půlka lidí mi říká, že kvůli nálezu na čípku mám jít raději na císaře a půlka lidí, že mám rodit normálně. A teď, jak se říká: "BABO RAĎ!"
Zobraz celou zprávu
kikiss
27. zář 2011
Mám velkou novinu :slight_smile: Jsme hlavou dolů, to jsme tedy nečekali. Uvidíme ještě jdeme za týden do poradny, kde zkontrolují, jestli se zase červík neotočil zpátky a pak je rozhodnutí na mně, jestli císař kvůli H-SIL nebo přirozený porod.
Zobraz celou zprávu
kikiss
19. zář 2011
Dnes jsem se byla objednat na císaře, termín máme 5.10.2011, pokud tedy do té doby nezačnu rodit :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
kikiss
13. zář 2011
Dnesni kontrola dopadla jak jsme cekali, jsme hlavou nahoru a v pondeli se jdeme objednat na císare :( Hlavní ale je, ze jsme v poradku :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
kikiss
8. zář 2011
Začínají mi otékat chodidla a prsty u nohou, to jsem u dády nikdy neměla :( připadá mi jako kdyby nebyly moje :(
Zobraz celou zprávu
kikiss
30. srp 2011
Tak dneska kontrola, vše v pořádku, ale stále hlavou nahoru :(
Zobraz celou zprávu
kikiss
16. srp 2011
Dneska jsme byli na kontrole, mimísek si tam pořád sedí hlavou nahoru a kouká mi na páteř, takže to vypadá na císaře, ale doktorka říkala, že se ještě může otočit, tak budeme doufat. Jinak prý porod po ukončení 38. týdne. Tak uvidíme.
Zobraz celou zprávu
kikiss
31. črc 2011
Tak páteční kontrola srdíčka dopadla dobře, ale pro jistotu hned po porodu půjdeme na kontrolu srdíčka znovu. Jinak jsme stále koncem pánevním :( a už tam prý moc místa není, takže spíš to vypadá na císaře :(.
Zobraz celou zprávu
kikiss
13. črc 2011
Tak pr vní dvě várky plenek a oblečení pro mimíska už jsou za mnou, netroufám si říct, kolik ještě přede mnou, a kdo to pak bude žehlit? :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
kikiss
7. črc 2011
Dnes rovných 100 dní do porodu, jéje to to letí...
Zobraz celou zprávu
kikiss
30. čer 2011
Ach jo už třetí den mě pálí žáha a je mi špatně :( Dneska jsem byla na glykemické křivce, tak jsem ráda, že už to mám za sebou :slight_smile: Výsledky se dozvím 26.7.
Zobraz celou zprávu
kikiss
31. kvě 2011
Dneska jsme byli na velkém utz, máme 26 cm a 370 g. Bylo to krásné, miminko vypadá jako náš Davídek :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
kikiss
28. kvě 2011
To to ale letí, už jen 140 dní a v úterý nás čeká velký ultrazvuk :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
Strana
z 2
Předchozí Strana
z 2
Další