Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  kikiss
  18. črc 2018    Čtené 216x

  Testování Pampers

  Díky Modrému Koníku jsme měly s naší princeznou Sárinkou možnost vyzkoušet Pampers Premium Care Pants a Pampers Splashers - koupací plínky do vody.

  To bylo radosti, když přišla od Modrého koníka zpráva, že vybrali právě nás. Balíček dorazil a děti natěšeně otevíraly krabice s plínkami. Na plenky do vody zrovna nebylo počasí a tak jsme začaly s testováním plínek Pampers premium Care Pants.

  Měla jsem z nich obavy, přece jen jsme zvyklé na klasické pampers se samolepkami na bocích. Otevřela jsem balení a už při vyndávání první plenky byla cítit krásná vůně. Tu vůni mám moc ráda. Plínka je příjemná na dotek, voní a má pěkné obrázky. Na plence je žlutý proužek, který změní barvu na modro, když je třeba plenku vyměnit. Na zadečku je samolepka, se kterou jsem si nejdříve nevěděla rady, ale nakonec pochopila, že je to na zabalení použité pleny. Měla jsem strach z oblékání plínky, ale po několikátém nandavání jsem si to nacvičila a už mi to tak nepřijde.

  Ani Sárinka při oblékání neprotestovala. Plínka se krásně přizpůsobí Sárinky tělíčku a všude krásně sedí i kolem nožiček. Při sundávání se plenka roztrhne na bocích, což jsem ocenila, když se nám stalo, že plínka protekla přes zádíčka, tak jsem přebalovala na bříšku a roztržení bylo super a bez ušpinění bavlněné plenky pod Sárinkou. Překvapilo mě, že plínka drží a přitom se i lehce roztrhne, když je potřeba ji sundat. Za mě super a Sárince se také líbí. Plínka vydržela i přes noc, jen jednou se stalo, že se Sárinka probudila s mokrým overálkem, ale to se stává i u běžných plínek. Takže za nás super, plínky Pampers Premium Care určitě doporučuji.

  První testování plínek Pampers Splashers. Konečně nám sluníčko přálo, a tak jsme mohli do bazénu. Princezničce Sárince jsem nandala první plínku na plavání Pampers a je to paráda, rychlé a příjemné, bez breku. Ve vodě se plenka nerozepíná, nenafukuje se, prostě super. Sárince se ve vodě velice líbí, v plínce byla moc spokojená a plavání si užila. Při nejvíce očekávaným okamžikem – sundavání mokré plenky – jsem byla mile překvapena, že jsem to zvládla sama, bez pomoci druhé osoby. Díky pants to jde skvěle, i dvě ruce to zvládnou bez problému, s jinými plínkami musel manžel držet Sárinku a já tahala plenku, a že mokré plínky moc stáhnout nejdou, s Pampers pants to jde prostě samo stáhnout i roztrhnout na bocích, takže jsme nadšené. Opravdu tleskám, Sárinka se usmívá, já se usmívám, prostě krásný sluníčkový den.

  Plenky Pampers mohu doporučit a tímto děkuji Modrému koníku za možnost si plínky vyzkoušet. Děkujeme.

  #test_pampers2 a #recenze

  kikiss
  Zpráva byla změněna    3. črc 2018    

  #test_pampers2test Pampers Premium Care Pants odstartován 🙂 Otevírání balení se při rozbalování přetrhlo, ale to asi mou nešikovností. Plenka je na omak příjemná, i Sárinka si ji osahala, to je její oblíbená činnost při přebalování. Plínka má i testovací proužek, který ukáže až se Sárinka počůrá, super. Při nandavání Sárinka neprotestovala 🙂 Zatím za nás dobrý. #test_pampers2

  Dneska je Sofince 1 měsíc. To to ale letí...

  Sofinka je zlatíčko 🙂 a Davídek také 🙂 Jsem ráda, že je mám 🙂

  Tak podle dnešní kontroly přibíráme 🙂 Sofinka má 3870 g 🙂

  Včerejší kontrola srdíčka dopadla dobře, srdíčko je v pořádku, pro jistotu ale kontrola za 3 měsíce. 🙂 Dneska jdeme na 3. kontrolu u paní doktorky a v pátek kyčle. No máme toho moooc 🙂

  Tak dneska byla Sofinka na druhé kontrole u paní doktorky, když jsme šly z porodnice měla 3600 g, při první návštěvě u paní doktorky 3680 g, a dneska 3700 g. Nic moc nepřibíráme, tak nevím čím to je :( Uvidíme za týden, jestli něco nabereme.

  Tak dnešní kontrola v pořádku, už se ale porodní cesty chystají. Tak doufám, že do pátku vydržíme, abych mohla jít sestře za svědkyni 🙂

  Už jen 4 dny do termínu porodu, bolí mě bříško, ale jinak nic. Zítra kontrola v nemocnici, tak uvidíme co řeknou.

  Dnes v noci jsem myslela, že už chce prďola na svět, hrozně mě bolelo v břiše, nemohla jsem spát, nakonec jsem usla a ráno vše zase v pohodě :(

  Šťastných 7 dní 🙂

  Tak dneska jsem byla od své sestřičky požádána, abych za 8 dní tj 14.10.2011 jí šla na svatbě za svědkyni. To je tedy paráda. Tajná svatba do poslední chvíle. No jsem zvědavá, jestli slib, že vydržím s porodem budu moct dodržet 🙂

  Tak císař se nekonal 🙂 čekáme na přirozený porod. V nemocnici doktor říkal, že je lepší porod přirozený, že se ten čípek porodem vyčistí. Takže čekáme na přirozený porod 🙂

  Poslední kontrola v pořádku, a dnes je možná poslední den těhu bříška :( Zítra v 6.45 hodin nastupuju do porodnice i s věcmi a uvidí se jestli půjdu na císaře nebo nee. Už dva doktoři jsou ale pro císaře, takže mě asi nemine.

  Tak předoperační vyšetření kompletní, už se zbývá jen rozhodnout - císař nebo přirozeně.

  Ach jo, tak přemýšlím, půlka lidí mi říká, že kvůli nálezu na čípku mám jít raději na císaře a půlka lidí, že mám rodit normálně. A teď, jak se říká: "BABO RAĎ!"

  Mám velkou novinu 🙂 Jsme hlavou dolů, to jsme tedy nečekali. Uvidíme ještě jdeme za týden do poradny, kde zkontrolují, jestli se zase červík neotočil zpátky a pak je rozhodnutí na mně, jestli císař kvůli H-SIL nebo přirozený porod.

  Dnes jsem se byla objednat na císaře, termín máme 5.10.2011, pokud tedy do té doby nezačnu rodit 🙂

  Dnesni kontrola dopadla jak jsme cekali, jsme hlavou nahoru a v pondeli se jdeme objednat na císare :( Hlavní ale je, ze jsme v poradku 🙂

  Začínají mi otékat chodidla a prsty u nohou, to jsem u dády nikdy neměla :( připadá mi jako kdyby nebyly moje :(

  Tak dneska kontrola, vše v pořádku, ale stále hlavou nahoru :(

  Dneska jsme byli na kontrole, mimísek si tam pořád sedí hlavou nahoru a kouká mi na páteř, takže to vypadá na císaře, ale doktorka říkala, že se ještě může otočit, tak budeme doufat. Jinak prý porod po ukončení 38. týdne. Tak uvidíme.

  Tak páteční kontrola srdíčka dopadla dobře, ale pro jistotu hned po porodu půjdeme na kontrolu srdíčka znovu. Jinak jsme stále koncem pánevním :( a už tam prý moc místa není, takže spíš to vypadá na císaře :(.

  Tak pr vní dvě várky plenek a oblečení pro mimíska už jsou za mnou, netroufám si říct, kolik ještě přede mnou, a kdo to pak bude žehlit? 🙂

  Dnes rovných 100 dní do porodu, jéje to to letí...

  Ach jo už třetí den mě pálí žáha a je mi špatně :( Dneska jsem byla na glykemické křivce, tak jsem ráda, že už to mám za sebou 🙂 Výsledky se dozvím 26.7.

  Dneska jsme byli na velkém utz, máme 26 cm a 370 g. Bylo to krásné, miminko vypadá jako náš Davídek 🙂

  To to ale letí, už jen 140 dní a v úterý nás čeká velký ultrazvuk 🙂