
9 / 102
kikiss
autor@petrushka32 No uvidíme, zatím je celá já, když jsem se narodila, ale jinak myslím, že se potatí 🙂
19. říj 2011
@kikiss no to možná jo, ale její bráška je jako maminka přes kopírák🙂
19. říj 2011
Není to Budějovická porodnice?
Sofinka je krásná.
19. kvě 2012
miláčci, myslím, že bude Sofinka na tatínka🙂