Tak páteční kontrola srdíčka dopadla dobře, ale pro jistotu hned po porodu půjdeme na kontrolu srdíčka znovu. Jinak jsme stále koncem pánevním :( a už tam prý moc místa není, takže spíš to vypadá na císaře :(.
ahojky malýho jsem taky měla KP a otočil se mi 35týdnu 🙂
i mě hrozí císařem a to jsem "teprve" v 32 tt., ale já doufám, že se malá otočí...
Zrovna jsem četla, že ve 30tt má mimi ještě čas se otočit, místečko tam prý ještě má... Někteří akrobati se prý dokáží otočit ještě těsně před porodem...
@verunka022 Tak to je super zprávička 🙂 snad to tedy můžeme také stihnout. Budeme doufat 🙂 Díky
@petrushka32 Ahojky, měli jsme nedomykavost chlopně, ale prý už je to v pořádku, ale pro jistotu po porodu půjdeme na kontrolu, kdyby náhodou. A co ty, jak se máte? Co mimísek?
@kikiss aha, tak ať je to v pořádku!U nás nic novbého, mimi se má dobře a já stále zvracím😉
@petrushka32 Tak to bude holčička 🙂 Koukala jsem, že už nemáš ve jménech Karolínku a Vítka, ale otazníčky. Přemýšlíte o jiných jménech?
@kikiss a já si myslím, že kluk🙂Ale říct si to nenecháme, no Karolka je pořád a kluk už zase vede Kuba, ale znáš to🙂A co ty doma?Ani se nám neukážeš v diskuzi;)
@petrushka32 JJ taky jsme si to nenechali říct a je to lepší 🙂 Na diskusi nemám čas, Davídek nechodí do školky, takže mám co hlídat, vařit a uklízet, prostě není čas. Tak hlavně ať je ti brzy líp, drž se.
@kikiss no už se ti to krátí🙂tak se opatrujte🙂
nás čeká další kontrola srdíčka zítra, měli jsme 1x naměřenou bradykardii(pomalý srdíčko) a prcek je taky pořád neotočen, tak jsem zvědavá, jestli se ještě obrátí...
pojd nás navštívit🙂copak jste měli se srdíčkem?