Dnesni kontrola dopadla jak jsme cekali, jsme hlavou nahoru a v pondeli se jdeme objednat na císare :( Hlavní ale je, ze jsme v poradku 🙂
dneska mi v poradně sestřička řikala, že poslední dobou se s miminkama koncem pánevním roztrhnul pytel snad...:-/
v kolikátém jsi tt?? mně se malá otočila 2 týdny před porodem a známé se malý otočil v den porodu 🙂
hlavně klídek, co je dané to nezměníš a hlavní at jste oba v pořádku a zdraví😉
tak držíme palečky, nás to také čeká (malej je sice hlavičkou dolů ale my to máme z úplně jiného důvodu), 10.10 jdeme sepsat porodopis a dozvíme se datum 🙂 už jsem se s tím psychicky vyrovnala a důležité je,že se narodí a bude v pořádku ne to jak se narodí!! ;)
Tak to si vyber nějaký hezký datum 🙂
@jesterka09 No uvidíme, jestli mi vubec dají datum na výber :( Mne by se libilo 22.9.2011, ale to je asi moc brzy. No uvidíme.
koukám,že se nám líbí stejné datum🙂,já bych tedy ráda vydržela do října,ale dnes na kontrole byl už ,,nález",takže to vypadá,že to bude dříve☹
oni to tak chtějí pediatři,38.ukončený,Jen se nenech odbýt,ale při dnešním návalu,si člověk nemůže moc vybírat.Taky držim pěstičky,i císař může být krásný zážitek z porodu.Byla jsem s kamarádkou a fakt dojemné.Hlavně žádné komplikace🙂
@kikiss šmande, ale vždyt se ještě může otočit...kdekteré mimi se otočí klidně i v 1.době porodní...Jinak pokud na sekci i tak dojde, tak pokud chceš aspoň nějaký zážitek tak si hlavně dej spinál (i když to už asi dávno víš 😉 )...Tak přeju ať to dobře dopadne, ale osobně bych bojovala o to, aby dali šanci miminku na otočení...co se týče císaře, tak není o co stát...ale hlavně ať jste zdraví!
Držím palce, naše slečna se taky narodila plánovaným císařem, že byla hlavičkuo nahoře a bylo to v pohodě. První dítko, kluka, jsem měla ve finále akutním císařem a musím říct, že plánovaný je pohodička🙂