Ach jo už třetí den mě pálí žáha a je mi špatně :( Dneska jsem byla na glykemické křivce, tak jsem ráda, že už to mám za sebou 🙂 Výsledky se dozvím 26.7.
kikiss
autor@petrushka32 Ty jo tak to ti tedy nezávidím, i když tedy musím říct, že mi ta sladká voda přišla lepší než když jsem byla na to při Davídkovi. Takže je asi trošku vylepšená 🙂 JJ mléko mám vyzkoušené, spíš to mám ale, že jsem se přejedla :( Když já mám pořád hlad :(
30. čer 2011
@kikiss tak to bych potřebovala , ten apetit🙂)tak nesmíš se přejídat a bude dobře🙂No snad to zvládnu , max. jim to tam...víš co🙂
30. čer 2011
tak to za mého těhotenství nebylo 🙂🙂 Jak já jsem mohla ty děti bez tolika vyšetření vůbec porodit 🙂🙂🙂
30. čer 2011
chudáčku☹Mě to čeká za tři týdny, celkem na to mám jít 3x kvůli rodinné dispozici☹Na žáhu renie nebo maalox a nebo mlíko😉