Tak předoperační vyšetření kompletní, už se zbývá jen rozhodnout - císař nebo přirozeně.
kikiss
autor@petrushka32 myslíš, že se to fakt nemůže zhoršit? mám z toho strach :(
3. říj 2011
já kdybych mohla, tak bych rodila přirozeně, ale domluvila bych sse s nima že při jakémkoliv náznaku "problému" okamžitě císaře! Ale rozhodnout se musíš sama. držím palce
3. říj 2011
@kikiss já myslím, že ne, co má být tak bude a jestli pak třeba půjdeš na konizaci nebo tak, tak stejně to neovlivníš, já bych do císaře nešla , když bych nemusela.
3. říj 2011
přirozeně, nález na čípku se ti díky tomu nezlepší,ale ani nezhorší. Dala bych na tvoji mudr🙂