icon
65 / 102
zajíčkové botičky a vyšoupané kolečko na hlavičce :))
avatar

jé kde máte vlasky?🙂))

6. únor 2012
avatar
kikiss
autor

@petrushka32 No je to divizna a jak pořád otáčí hlavičkou ze strany na stranu tak si vlásky vyšoupala 🙂

6. únor 2012
avatar

pěkný kolečko🙂

6. únor 2012
avatar

Naše malá má taky kolečko🙂 Ale už jí začíná zarůstat, asi nezůstane jako skřítek plešoděj🙂

14. únor 2012
avatar

:D:D hezkýýý. Ale jinak je krásně vlasatá, počkej, na roční fotce už bude mít culíček fontánku 🙂

29. únor 2012
avatar
kikiss
autor

@verca182 Jj fontánku tu už uděláme i teď v pěti měsících 🙂

29. únor 2012
avatar

@kikiss ty jo 🙂 a to si říkám, jak mám vlasatý dítko

29. únor 2012