
65 / 102
zajíčkové botičky a vyšoupané kolečko na hlavičce :))
kikiss
autor@petrushka32 No je to divizna a jak pořád otáčí hlavičkou ze strany na stranu tak si vlásky vyšoupala 🙂
6. únor 2012
pěkný kolečko🙂
6. únor 2012
Naše malá má taky kolečko🙂 Ale už jí začíná zarůstat, asi nezůstane jako skřítek plešoděj🙂
14. únor 2012
:D:D hezkýýý. Ale jinak je krásně vlasatá, počkej, na roční fotce už bude mít culíček fontánku 🙂
29. únor 2012
jé kde máte vlasky?🙂))