Dnes jsem se byla objednat na císaře, termín máme 5.10.2011, pokud tedy do té doby nezačnu rodit 🙂
a jak jsis vybrala to uspání??
@petrushka32 Nevybrala, to si prý domluvím až s anestezilogem. Tak nevím, já byla z toho úplně vyklepaná, tak jsem se jen zeptala, kdy má přijít manžel 🙂
@petrushka32 No manža bude čekat na chodbě a hned jak miminko vyndají, tak půjde za ním a bude koukat, jak ho umyjí a oblečou, takže bude natáčet a fotit. Jinak jsem rozhodnutá pro spinal, tedy pokud mi ho povolí. Doufám, že jo, chci vědět první co to mé bříško ukrývá 🙂
@kikiss myslím, že jsi se rozhodla dobře🙂Aspon částečná satisfakce🙂
@petrushka32 Přesně tak. A co vy, jak rostete? Vše v pořádku?
@kikiss jj cca 22 cm, 425 g🙂vše ok i srdíčko. Takže už začínáme konečně zplna zařizovat,)
@petrushka32 Teda tak to už je taky macík 🙂 jen zařizuj, je to to nejhezčí období 🙂
a co pocity ? jaké jsou když znáš to datum? o kolik to budeš mít dřív než normální TP?