Přihlas se
Zaregistruj se zde!
Bazar
Diskuze a skupiny
Příspěvky
Poradny
Recenze
Magazín
41 / 102
Tak jsem se pěkně osypala na obličeji a krčku, na tělíčku zatím nic. Paní doktorka říkala, že se prý aklimatizuji kvůli zimě. Tak nevím. Co myslíte, čím mazat? S ekzémem si už poradím, ale s vyrážkama vůbec :(
wildkatka
my měli asi to stejné a nejlépe pomohla modrá indulona🙂 máte krásnou vlasatou berušku🙂
0
Odpověz
4. pro 2011
Odešli
Zeptej se nás
Kodex
Pravidla bazaru
Všeobecné podmínky používání
Kontakt
Hlášení nezákonného obsahu (DSA)
Reklama
Kariéra
Cookie pravidla
Ochrana osobních údajů
my měli asi to stejné a nejlépe pomohla modrá indulona🙂 máte krásnou vlasatou berušku🙂