
18 / 102
koupené naušničky pro Sofinku :) Akorát jsou trošku větší :( cca až od roka, pořád se nám otáčí dozadu, tak uvažuju o koupi menších.
ty jsou krásné 🙂 Sofince budou mooooc slušet 🙂
3. pro 2011
nádherné!
3. pro 2011
Jé mohu poprosit o odkaz? 😉 My máme právě zase hodně malý a museli jsme je vyndat kvůli hnisání, takže půjdeme znovu na nastřelení a chceme nechat ty nastřelené delší dobu, takže než se dostaneme zase k výměně bude to chtít asi větší, a tyhle jsou fakt dokonalý 😵.
16. kvě 2012
Ty jsou nadherny!