icon
50 / 117
Taky už je doma, je krásný a teploučky :)
avatar

ty jo... co to je za super iglu?

10. črc 2011
avatar

Ten je suprový, takový nějaký bych chtěla pořídit taky, copak to je za značku?

19. črc 2011
avatar
kikiss
autor

@hehena To je fusak na autosedačku red castle.

20. črc 2011
avatar
kikiss
autor

@sarka11 To je fusak na autosedačku Red Castle 🙂

20. črc 2011