
25 / 117
To by se mi líbilo :) Ale stojí to 1100,- Kč, tak nám to ušije babička, látku už mám vybranou :) jen nevím v jaké barvě :(
Moc pěkné,taky na ně koukám i když v jiné barvičce :o)
5. kvě 2011
Krása,kde to seženu?
9. čer 2011
Pěkné mohu poprosit o www.Děkuji
31. srp 2011
teď je v akci buď stejné nebo podobné na mamitati...... cz 😉
11. říj 2011
kikiss
autor@zuzinka2312 jé díky, podívám se 🙂
11. říj 2011
tak to je ale parada!