icon
25 / 117
To by se mi líbilo :) Ale stojí to 1100,- Kč, tak nám to ušije babička, látku už mám vybranou :) jen nevím v jaké barvě :(
avatar

tak to je ale parada!

26. bře 2011
avatar

Moc pěkné,taky na ně koukám i když v jiné barvičce :o)

5. kvě 2011
avatar

Krása,kde to seženu?

9. čer 2011
avatar

Pěkné mohu poprosit o www.Děkuji

31. srp 2011
avatar

teď je v akci buď stejné nebo podobné na mamitati...... cz 😉

11. říj 2011
avatar
kikiss
autor

@zuzinka2312 jé díky, podívám se 🙂

11. říj 2011