
79 / 117
Objednaná sukýnka.
Tak uvidiš...kdyby náhodou,tak jsem zájemce 🙂 Koukala jsem,že jsi asi jen o týden víc 🙂 Já si hlavně připadám jak koule když vytáhnu nějakou věc ze skříně a už jí na sebe nenavlíknu 🙂
16. čer 2011
tak hlavně ať se ti hezky nosí 🙂 Já jsem si prozatím koupila takovou černou,která je v pase hodně volná.Ještě jsem jí neměla na sobě,ale myslím že bude fajn.
20. čer 2011
Ta je super...Taky nějakou scháním,ale zatím nic moc a nové jsou drahé ☹