
6 / 117
3 dní do TP porodu
kikiss
autor@petrushka32 To mi povídej, pokud se neotočí, tak jdeme na císaře až ukončíme 38 týden, což je cca za 14 dní :(
9. zář 2011
@kikiss nechci být skeptik, ale raději s tím počítej, že se neotočí už ted☹Ale hlavně at je vše ok!
9. zář 2011
to už je za pár,🙂to letíííí!!!