
31 / 117
Podle mého krása :)
opravdu nádherné...moc se povedlo 🙂
16. zář 2011
kikiss
autor@petrushka32 Jé děkuji, je to made in Ikea + šikovné ručičky mojí maminky 🙂
16. zář 2011
@kikiss j poznala jsem ikeu, mě se některé věci nelíbí od ní, ale tohle zrovna jo🙂
16. zář 2011
kikiss
autor@petrushka32 Tak to jsem ráda, že se líbí 🙂
16. zář 2011
nejen podle tvého🙂 krááása to je!🙂