icon
75 / 117
Tohle světlo je moc hezké, ale nedoporučuje ho žádná z maminek, takže najdeme hezčí :)
avatar

Ahojky, světlo máme, žlutě nesvítí, ale nedá moc světla... podle mě se hodí spíš na zeď jako přídavné světlo, záleží jak hodně chceš, aby ti osvítilo místnost, my moc hlavní osvětlení nepoužíváme, tak nám to nevadí, ale vážně když se rozsvítí, tak je v místnosti docela šero... jinak je moc pěkné...

23. zář 2011
avatar
kikiss
autor

@pkolin Aha, tak to jsem si myslela, bohužel my ho chceme jako hlavní je to velká místnost, takže by byla tma, to je škoda, že neudělali ten střed bílý :( Děkuji moc za názor 🙂

23. zář 2011
avatar

Mame ho taky, manzel tam dal silnejsi zarovky a sviti docela slusne...ale zadny zazrak to taky neni.

23. zář 2011
avatar
kikiss
autor

@dendasek tak jsem zklamaná, tááák moc se mi to světlo líbí :(

23. zář 2011
avatar

Me se taky moc libilo, tak ho maji holky v pokojicku..
No a me prijde, ze tedy zlute sviti...i kdyz jsem koukala z venku...tak je pokoj cely zluty.

23. zář 2011
avatar

Mi ho máme také v pokoji. A svítí celkem do žluta. je tam takové příjemné žluté světlo. Myslím že do začátku, když si děti jen hrají tak bohatě stačí. Aspoň jim to moc neosvicuje očička. Ale nevím jak moc osvítí větší pokoj. Mi ho máme v menší místnosti.

23. zář 2011
avatar
kikiss
autor

@alca22 No právě z toho mám strach, že ve velkém prostoru bude málo světla a ještě bude to světlo žluté :( no je to škoda, že neudělali ten prostředek bílý.

23. zář 2011
avatar

Nebo zkusit koupit obyčejnou stropnici ze stejnými rozměry a ten střed vyměnit za něj.

23. zář 2011
avatar
kikiss
autor

@alca22 to mě taky napadlo, ale jestli to tam bude pasovat, kdo ví :(

23. zář 2011
avatar

Tohle světlo nedoporučuju. Koupili jsme ho v Ikee a po 2 dnech jsme ho vrátili. Vrhá velice nepříjemné světlo, při kterém se nedá číst a nic. Bodá do očí. Je sice krásné, veliké, ale ne na svícení. Dali jsme ho tehdy klukovi k jeho dvouletým narozkám a on se bál jít do pokoje. Vydává oprvaud nepříjemnou zář a bolí z něho oči.

25. zář 2011
avatar

Jo a žlutě svítí, celá místnost byla žlutá a to není na oči nic příjemného. Chtěli jsme vyndat prostředek, ale nebylo to hezké. Nekupujte ho. Mají tam hezší světla.

25. zář 2011
avatar
kikiss
autor

@mikulka díky moc, také jsem se rozhodla, že najdeme jiné světýlko.

25. zář 2011
avatar
kikiss
autor

@mikulka Děkuji moc za názor 🙂

25. zář 2011