
102 / 117
30.9.2011 - 38+6
@kikiss jj bude nádherné mimi a já tipuji kluka🙂Do party🙂
30. zář 2011
Krasnej a zda se mi,ze uz klesa. 🙂 A co miminko,jeste se neotocilo?
30. zář 2011
kikiss
autor@petrushka32 taky tipuju kluka 🙂
30. zář 2011
Tak to je super a taky si myslim chlapecka,ale nic to neznamena,znam hodne holek co maji bricho do spicky a pak to byla holka. 😀
30. zář 2011
Ja si to taky rikam,ze je to jedno,hlavne zdravicko. ;)
30. zář 2011
krásnej pupík 🙂